Глибинні насоси та їх застосування

Глибинні насоси та їх застосування

32
SHARE

rivnedim

Більшість сучасних виробничих потужностей, а також власників приватних будинків постійно стикаються з цілою низкою проблем, пов’язаних з нерегулярним водопостачанням в оселю. У таких умовах, наявність власної свердловини є не тільки практичним, але і досить економним рішенням даної проблеми.

Свердловини, в більшості своїй, мають досить велику глибину, тому попадання води природним шляхом досить нерідко є неможливим. Саме тому, для таких цілей дуже часто використовують глибинні насоси для скважин, які опускаються в дуже глибокі свердловини. Природно, вода на великій глибині пов’язана з цілим рядом тонкощів і складнощів, тому якість, яким наділені насоси для свердловин, має бути гарантовано високою, а торгова марка виробника має бути відома і перевірена на практиці.

Насоси для свердловин, відрізняються великою потужністю, що дозволяє їм справлятися з поставленими завданнями навіть у важких умовах. Оскільки, основним призначенням таких насосних станцій є перекачування рідин з великої глибини, тому вони характеризуються високим напором.

Нерідко виникає необхідність підйому води зі значної глибини, яка часом сягає 50 метрів. У такому випадку використовують спеціальні глибинні свердловинні насоси. При використанні подібних пристроїв необхідно чітко стежити за збереженням відповідності ширини свердловини, в межах якої встановлюється свердловинний насос, щоб уникнути порушення системи його охолодження і скорочення термін служби агрегату. Свердловинні насоси відрізняються індивідуальними конструкційними особливостями. До них відносять осьовий рух робочого колеса, використання більш надійних і міцних матеріалів, а також спеціальну конструкцію гідравлічної складової, що виключає потрапляння піску всередину приладу і його заклинювання. Звертаємо увагу клієнтів, що використовувати насоси для свердловин на глибині, яка перевищує гранично дозволену виробником і зазначену в інструкції вкрай не рекомендується, оскільки це може стати причиною їх несправності.

SHARE